arkaplan resim

Rise Online Nedir?
Türkiye'nin ilk yerli MMORPG'si Rise Online World iki yıl önce yayınladığı ilk fragmanla oyunculara duyurulmuştu. Türk yazılımcılar tarafından geliştirilen Rise Online World Protean ve Lunaskar adlı iki ırkın birbiriyle olan savaşını anlatıyor. Warrior, Rogue, Mage ve Priest olmak üzere 4 ayrı sınıf bulunuyor.

Rise Online Hangi firmaya ait?
Rise Online World, Rokosoft tarafından Unreal Engine 4 oyun motoruyla geliştirilmiş MMORPG türünde bir oyun.

Rise Online ne zaman çıktı?
Alfa 2.0 sürümü 23 Nisan 2021'de yayınlanan Rise Online World'ün resmi çıkış tarihi 15.04.2022 olarak belirlenmiştir.

Rise Cash Nedir?
Rise Online World Cash, kısa ismiyle Rise Cash oyun içi mağazadan edinebileceğiniz ve sizi diğer oyuncuların önüne geçirecek bir takım premium (paket), eşya ve skin (görünümleri) alabilmenize yarayan Rise Online World'de geçerli bir ödeme birimidir. Rise Online Pin yani Rise Online Epin satın al mak için doğru adres Gbpazari.com !

Rise Online World Cash, kısa ismiyle Rise Cash oyun içi mağazadan edinebileceğiniz ve sizi diğer oyuncuların önüne geçirecek bir takım premium (paket), eşya ve skin (görünümleri) alabilmenize yarayan Rise Online World'de geçerli bir ödeme birimidir. Rise Online Pin yani Rise Online Epin satın al mak için doğru adres Gbpazari.com !

Rise Cash Nereden Bulunur?

Rise Online World Cash, kısa ismiyle Rise Cash 'i ( Rise Online Epin ) Türkiye'nin En Uygun Fiyatlı Digital Kod Epin Satış Sitesi olan Gbpazari.com 'dan bulabilir ve en hızlı ödeme yöntemleriyle alabilirsiniz.

Rise Pre, Rise Online Pre Nedir?
Rise Online Pre, yani Rise Pre , bir ay boyunca daha fazla exp, bp ve coin kazanmanızı sağlayacak olan bir pakettir.

Rise Online GB, Rise Online Gold Nedir?
Rise Online World Gold Bar , kısa ismiyle Rise Online GB oyun içi materyal (item vb) parçalar edinebileceğiniz para birimidir.  ve sizi diğer oyuncuların önüne geçirecek bir olanak sağlar. En uygun fiyatlarla Rise Online GB satın al mak için buraya tıklayınız.

Rise Online Gold, Rise Online GB nereden bulabilirim?
Türkiye’de sizler gibi bu oyunun parçası olan Gbpazari.com sitemiz üzerinden Rise Online Gold, kısa ismiyle Rise Online GB alımlarınızı dilediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz. Hızlı ve güvenilir şekilde Rise Online Gold satın al mak için buraya tıklayınız.

%100 MEMNUNİYET

Müşterilerimize 100% Memnuniyet

HIZLI TESLİMAT

Alışverişlerinizde En Hızlı Teslimat

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

PAYTR İle Tek Tıkla Güvenli Alışveriş

DESTEK SİSTEMİ

Sabah 10.00 ile Gece 02.00

CANLI DESTEK CANLI DESTEK