arkaplan resim


Zula, Türk yapımı bir çevrimiçi çok oyunculu birinci şahıs nişancı (MMOFPS) oyunudur. MadByte Games tarafından geliştirilmiş ve İnönü Mahallesi, Türkiye merkezli Lokum Games tarafından yayınlanmıştır. Oyunda oyuncular, çeşitli gerçek dünya lokasyonlarında geçen haritalarda (Çanakkale, Gaziantep, İstanbul, Mardin, Adana, Kıbrıs gibi.) iki farklı takıma ayrılır: Zula ve Gladyo. Oyuncular, çeşitli silahlar, ekipmanlar ve karakterler arasından seçim yaparak, diğer takıma karşı mücadele ederler.

Zula, düşük sistem gereksinimleri ve hızlı tempolu oynanışıyla dikkat çekmektedir. Ayrıca, Türk kültürü ve coğrafyasına özgü unsurlar içermesi nedeniyle Türkiye'deki oyuncular arasında büyük ilgi görmüştür. Zula Online’da özel oyun içi satın alınabilir öğeler Türk desenlerine sahiptir ve bu nedenle Türk oyuncular arasında Zula item satışı oldukça popülerdir.
Özellikle ucuz Zula skin satın almak istiyorsanız Zula item satışı yapan Gbpazari.com’u tercih edebilirsiniz.

Zula Oyun İçi Satın Alınabilir İçerikler

Zula market üzerinden satın alabileceğiniz birçok silah, karakter ve kozmetik öğe vardır. Eğer Zula Online oyununda Zula hesabınızı iyi bir seviyeye geliştirmek isterseniz Zula parası yani Zula zp yüklemeniz gerekir. Eğer indirimli zula itemleri satın almak istiyorsanız Gbpazari e-pin sitesinden zula pazar yeri ziyaret ederek uygun fiyatlı veya ucuz Zula item satışı yapan mağazalardan alışveriş yapabilirsiniz.


%100 MEMNUNİYET

Müşterilerimize 100% Memnuniyet

HIZLI TESLİMAT

Alışverişlerinizde En Hızlı Teslimat

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

PAYTR İle Tek Tıkla Güvenli Alışveriş

DESTEK SİSTEMİ

Sabah 10.00 ile Gece 02.00

CANLI DESTEK CANLI DESTEK