arkaplan resim

Hay Day, Supercell tarafından geliştirilen bir mobil çiftlik simülasyon oyunudur. Oyun, iOS ve Android işletim sistemini destekleyen platformlarında oynanabilmektedir. Oldukça popüler bir mobil oyun olan ve milyonlarca kullanıcıya sahip Hay Day, ilk olarak 2012 yılında yayınlanmıştır. Yayınlandığı ilk günden itibaren oyuncuların oyun hakkındaki görüşlerini belirten milyonlarca yorum doğrultusunda geliştirilmeye devam edilen Hay Day, hâlâ güncellemelerle desteklenmektedir.

Hay Day'de oyuncular, başta bomboş olan çiftliklerini geliştirerek, yöneterek ve genişleterek hayallerindeki verimde olan bir çiftliğe ulaşmaya çalışmaktadırlar. Öyle ki, oyuncular, tarlaları ekip biçerek çeşitli bitkiler yetiştirebilir, her biri birbirinden sevimli hayvanlar besleyebilir, ürünleri hasat edebilir kısacası keyifli bir çiftlik hayatının parçası olabilirler. Ayrıca, yine kendileri gibi çiftlikleri bulunan diğer oyuncularla ticaret yapabilir ve çeşitli ürünleri alıp satabilirler.

Oyunda birçok farklı görev ve etkinlik bulunmaktadır. Görevler, Hay Day deneyimini çeşitlendirdiği gibi ödüller kazanma fırsatı da sunmaktadır. Zaman zaman sınırlı süreliğine yapılan etkinlikler, oyuncuların belirli hedefleri tamamlamasını, böylece özel ödüller ve eşsiz içerikler kazanmalarını amaçlamaktadır. Siz de Hay Day macerasının bir parçası olmak ya da Hay Day deneyiminizi daha ileri bir seviyeye ulaştırmak için Gbpazari güvencesiyle oyun içi para birimi olan elmas ve altın alabilir, dilediğiniz özelliklere sahip bir Hay Day hesabına sahip olabilirsiniz.

%100 MEMNUNİYET

Müşterilerimize 100% Memnuniyet

HIZLI TESLİMAT

Alışverişlerinizde En Hızlı Teslimat

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

PAYTR İle Tek Tıkla Güvenli Alışveriş

DESTEK SİSTEMİ

Sabah 10.00 ile Gece 02.00

CANLI DESTEK CANLI DESTEK