arkaplan resim


Brawl Stars, Finlandiya merkezli bir şirket olan Supercell tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir çok oyunculu çevrimiçi aksiyon oyunudur. Brawl Stars, iOS ve Android mobil cihazlarda ücretsiz olarak oyunculara sunulmaktadır. Brawl Stars oyuncuları, özel yeteneklere sahip karakterleri yöneterek solo veya takım halinde savaşabilir, çeşitli yöntemler kullanarak diğer oyuncuları mağlup etmeyi amaçlamaktadırlar. 

Oyun, hızlı tempolu aksiyon, strateji ve takım çalışması gerektiren bir oynanış sunmaktadır. Oyunun oynanış mekanikleri, farklı oyun modlarına dayanır. Brawl Stars oyunculara birçok farklı mod sunduğundan, oyuncular bu oynanışı showdown, gem grab, heist, brawl ball ve benzeri farklı amaçlar içeren oyun modlarında kullanabilmektedir. 

Ayrıca, Brawl Stars yalnızca oynanış ve oyun modu bakımından değil, karakter kostümize etme, çeşitli yetenekler ve silahlar geliştirebilme gibi özellikler bakımından da oyunculara çeşitlilik sunmaktadır. Dolayısıyla, oyuncular hayal ettikleri oyun içi içeriklere erişmek ve bu içeriklerle farklı bir Brawl Stars deneyimi edinebilmek için oyun içi para birimi olan elmas kullanabilir veya diledikleri içeriğe sahip hesapları satın almayı tercih etmektedirler. 


%100 MEMNUNİYET

Müşterilerimize 100% Memnuniyet

HIZLI TESLİMAT

Alışverişlerinizde En Hızlı Teslimat

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

PAYTR İle Tek Tıkla Güvenli Alışveriş

DESTEK SİSTEMİ

Sabah 10.00 ile Gece 02.00

CANLI DESTEK CANLI DESTEK